ul. Świętojańska 10 |Bydgoszcz |telefon: 52 349 51 09 |e-mail: kontakt@suknie.bydgoszcz.pl
Blog

Suknia inna niż wszystkie – Cosmobella 7742

Prezentujemy Wam bliżej suknię, na którą być może niektóre z Was nie zwróciły uwagi, a zdecydowanie warto – to suknia inna niż wszystkie. Zobaczcie dlaczego.

Cosmobella 7742 to model dla kobiet pewnych siebie i odważnych. Wykonana jest z delikatnego szyfonu, który zaczyna tworzyć subtelną spódnicę. Suknia posiada niewielki tren, który może być podpięty lub zupełnie skrócony.

To co jest najbardziej charakterystyczne dla tego modelu, co czyni ją zupełnie inną i wyjątkową to rękawy i dekolt: ręcznie szyte wykonane z niezwykłą precyzją wzory na delikatnej mgiełce sięgają w bardzo głęboki dekolt. Przygotowanie tej oryginalnej góry przez jedną osobę trwa niemal 2 tygodnie, ale praca ta daje oszałamiający efekt.

Suknia dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białym i kremowym.

 

Drugim nieszablonowym elementem sukni jest kapitalne wycięcie pleców, dzięki czemu ta suknia będzie na długo zapamiętana przez gości podczas uroczystości ślubnej:

Cały tył sukni wygląda bardzo harmonijnie – odnosi się wrażenie, że projektant nie wykonał ani jednej zbędnej kreski podczas tworzenia tego projektu.

Jeśli chcecie przymierzyć ten piękny model to zachęcamy do umówienia się na spotkanie w bydgoskim salonie Emily, gdzie będziecie mogły przymierzyć także wiele innych modeli o kroju rybki i nie tylko.

 

Dodaj komentarz