ul. Świętojańska 10 |Bydgoszcz |telefon: 782 182 805 |WhatsApp: +48 782 182 805 |e-mail: kontakt@suknie.bydgoszcz.pl
Blog

5 powodów, dla których warto kupić suknię w salonie Emily

Salonów ślubnych w Bydgoszczy i w Toruniu jest wiele, propozycji jeszcze więcej. Zanim podejmiesz decyzję, zobacz dlaczego warto odwiedzić właśnie nas i poznaj 5 powodów dla których kupno lub wypożyczenie sukni ślubnej w salonie Emily to doskonały wybór.

 1. Ogromny wybór sukien.
  W na oferujemy Ci bardzo duży wybór sukien ślubnych w przeróżnych fasonach. Od rybek, poprzez litery A, na królewskich modelach skończywszy. Jakby tego było mało możesz u nas uszyć suknię, wypożyczyć lub też skorzystać z wyprzedaży – każdy znajdzie tu coś dla siebie.
 2. Doświadczenie.
  Nasza firma ma 15 lat doświadczeń w ubieraniu panien młodych w Polsce i nie tylko. Nasi pracownicy są dobrze przeszkoleni i zaproponują model, w którym będziesz po prostu najlepiej wyglądać. Zdaj się na nasze porady, a nie będziesz zawiedziona. Sprawdź też galerię naszych klientek i co o nas piszą.
 3. Doświadczone krawcowe.
  Dobry salon to nie tylko piękne suknie – tu musi wszystko grać do samego końca. Dlatego oddajemy do Waszej dyspozycji i poprawek dopasowujących tylko najbardziej doświadczone krawcowe, które pracują z sukniami ślubnymi wiele lat. Niespodzianki tuż przed ślubem są niepotrzebne, prawda? My też tak sądzimy.
 4. Promocje.
  Wiemy jak ważne jest dla Ciebie dobre rozplanowanie wydatków na ślub. Polub i obserwuj nasz fanpage, a będziesz na bieżąco z niesamowitymi promocjami, z których zdecydowanie warto skorzystać. Być może załapiesz się na konkurs w którym los się do Ciebie uśmiechnie i wygrasz suknie ślubną na własność!
 5. Atmosfera.
  Rozumiemy jak ona jest ważna. Rozumiemy, że szukasz sukni na prawdopodobnie najważniejszy dzień Twojego życia. Dlatego nie ma mowy o pośpiechu (no, trochę go mamy w soboty…). Ale zawsze możesz liczyć u nas na dobrą kawę podczas której obejrzysz katalogi, porozmawiasz z naszymi konsultantkami i wspólnie zastanowicie się co wybrać do mierzenia.

Warto jeszcze dodać, że można u nas zakupić suknię na raty bez żadnych odsetek. To mógłby być 6 powód. I pewnie moglibyśmy podać jeszcze kilka powodów, dla których warto odwiedzić salon Emily – te jednak są najważniejsze. Przekonaj się o naszej gościnności i otwartości, a nie będziesz rozczarowana. A po powrocie do domu można wygodnie obejrzeć wybraną suknię na smartfonie lub tablecie, bo nasza strona dobrze się na nich prezentuje…

 

 

Pierwszy krok należy do Ciebie – umów się na spotkanie w naszym salonie.

Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz