ul. Świętojańska 10 |Bydgoszcz |telefon: 52 349 51 09 |e-mail: kontakt@suknie.bydgoszcz.pl
Style: "Neutral"
Kolekcja Demetrios Platinum

Demetrios Platinum – luksus idealny

Marka Demetrios na światowych wybiegach zaprezentowała swoją najnowszą linię – Platinum. Jak sama nazwa wskazuje jest adresowana do klientek, które cenią sobie unikalność, luksusowy styl oraz prestiż. Bo taki właśnie jest Demetrios Platinum.

Suknie z tej linii dostępne są tylko w wybranych europejskich salonach ślubnych – nie można ich wszędzie zobaczyć i przymierzyć. W naszym salonie dostępne są tylko dwie z nich, resztę można sprowadzić na zamówienie. Czym się wyróżniają? Jest kilka elementów, ale najważniejsze to:

  • użyte materiały – światowa ekstraklasa
  • styl – nowoczesny i super elegancki
  • dodatki – nadające wyjątkowego charakteru

Przyjrzyjmy się zatem wybranym elementom sukien Demetrios Platinum

Demetrios Platinum DP295 – plecy tego modelu to prawdziwe dzieło sztuki. Ręcznie wyszywane zdobienia tworzą niepowtarzalny klimat, dzięki któremu podczas uroczystości ślubnej goście oglądający pannę młodą na długo zapamiętają piękny krój sukni. Całości smaku dopełnia luksusowa satyna, z której suknia jest wykonana.

Demetrios DP295

 

Demetrios Platinum DP304 – tu podobnie uwagę przykuwa piękny krój pleców. Suknia o kształcie syreny zdobiona jest na całej długości kryształkami.

Demetrios Platinum

 

Demetrios Platinum DP302 – ekstrawagancja w kroju i materiale – oryginalne zdobienia czynią ją inną niż wszystkie pozostałe suknie

 

Demetrios Platinum DP315 – ręcznie wykończony gorset i pas tego królewskiego modelu wraz z jej spódnicą spowoduje, że wspomnienia z wesela będą długie i niezapomniane

Demetrios Platinum

 

Suknie Demetrios Platinum wykańczane są ręcznie i przygotowywane tak, aby dać absolutną wyjątkowość w dniu ślubu. Ich ceny wahają się w przedziale od 5 do 7 tys. zł.

 

Dodaj komentarz