ul. Świętojańska 10 |Bydgoszcz |telefon: 782 182 805 |WhatsApp: +48 782 182 805 |e-mail: kontakt@suknie.bydgoszcz.pl
Porady ślubne

Manicure dla Panny Młodej

Wszystkie kobiety chcą wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu. Jest to oczywiste, gdyż w tym wielkim dniu, będziesz w centrum uwagi. Każdy szczegół musi byś dopracowany: fryzura, buty, makijaż, paznokcie. Poniżej przedstawiamy kilka trendów ślubnego manicure. Znajdziecie zarówno subtelne wzory jak i bardzo ekstrawaganckie.

Francuski Manicure

Francuskie manicure zawsze było najbardziej popularne w śród panien młodych. Ma on charakterystyczny wygląd, płytka paznokcia jest pomalowana przeźroczystym lub mlecznym lakierem który nadaje połysk, a na końcu paznokcia namalowany jest cienki biały pasek. Francuskie manicure jest najczęściej wykonywane ponieważ jest delikatne i subtelne. Obecnie istnieje wiele sposobów, aby urozmaicić tego typu manicure. Można cienki biały pasek zastąpić innym kolorem, wzorem  czy brokatem.

Ślubny manicure

Ślubny manicure

Prosta Elegancja

Wspaniałym sposobem aby dodać trochę szaleństwa do manicure ślubnego jest położenie na jeden lub  klika  paznokci ozdób. Jeśli nie chcesz żeby dużo się działo na twoich paznokciach ale myślisz o zachowaniu elegancji to jest doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

Ślubny manicure

Piękne Pastele

Prostym sposobem aby ozdobić paznokcie jest położenie jednolitego koloru, świetnie prezentują się odcienie pastelowe. Można dobrać je do koloru bukietu lub do kolorowych szpilek, które coraz częściej nakładane są w dniu ślubu.  Takie połączenie koloru z bielą lub kremem bardzo fajnie prezentuje się podczas sesji ślubnej.

Paznokcie

Cyrkonie i ozdobne dżety
Dodanie cyrkonii jako wykończenie paznokcia może dać niesamowity efekt. Świecidełka nadadzą blasku i na pewno wyróżnią Twoje dłonie od codziennego manicure. Elementy cyrkonii czy perełek można świetnie przypasować do biżuterii ślubnej.

Paznokcie

Paznokcie Akrylowe i Żelowe

Akrylowe i żelowe paznokcie są zdecydowanie dla dziewczyn, które nie mają długich paznokci. Paznokcie takie przyklejane są do naturalnej płytki paznokcia. Kobiety mogą wybrać dowolną długość oraz kształt. Po nałożeniu można robić wiele rzeczy z takim paznokciem od nałożenia dowolnego koloru poprzez brokat, dżety, a  nawet różnego rodzaju wzory tematyczne. Jest to rozwiązanie dla śmiałych i odważnych panien młodych.

Paznokcie

A Wam, które wzory najbardziej przypadły do gustu?

Dodaj komentarz