ul. Świętojańska 10 |Bydgoszcz |telefon: 782 182 805 |WhatsApp: +48 782 182 805 |e-mail: kontakt@suknie.bydgoszcz.pl
Blog

Suknia ślubna przez internet? 3 razy nie!

Zakupy internetowe z początku wydają się być dobrą alternatywą, jednak nie w przypadku sukni ślubnej. Kto jak nie Ty w tym jedynym dniu ma czuć się olśniewająco, wyjątkowo, a jednocześnie komfortowo? Czy warto zaoszczędzić parę groszy na Twoich nerwach? Przedstawiamy kilka powodów dla których NIE WARTO kupować sukni przez internet.

Powód 1

Suknie trzeba przymierzyć. Musi ona pasować do Twojej karnacji, koloru oczu, włosów, figury, charakteru.

Ważny jest zarówno kolor sukni, krój, obecność ozdób, paska, koronki, jak i wielu, wielu innych czynników, których zróżnicowanie sprawia, że suknia jest stworzona dla Ciebie.

Na zdjęciu nie zobaczysz takich szczegółów, jak jakość koronki, czy precyzja przyszycia szkiełek/koralików.

Powód 2

Używana suknia z portalu aukcyjnego była dopasowana do osoby, która ją nosiła wcześniej. Nawet jeśli na zdjęciach suknia wygląda pięknie, nie masz gwarancji, że na Tobie będzie leżała identycznie, ponieważ obwód w talii to nie wszystko. Przy wyborze sukni ważne jest nawet to, czy suknia pasuje do Twoich rysów twarzy!

Czy naprawdę chcesz ryzykować swoje nerwy i pieniądze?

chiny 5

Powód 3

Unikaj kupna sukni przez internet nawet jeśli mierzyłaś ją wcześniej w salonie. Sprzedawcy mogą naciągnąć Cię na podróbkę, która na zdjęciu może wyglądać identycznie, a w rzeczywistości będzie wyprodukowana w Chinach z innych, tańszych materiałów, które nie wytrzymają kilkunastu godzin intensywnego tańca.

Poniżej przykłady zdjęć porównujących obietnicę sprzedawcy do otrzymanej przesyłki…

chiny 1

chiny 4

chiny 3

chiny 2

 

Jeśli już popełniłaś ten błąd i suknia nie spełnia Twoich oczekiwań- przyjdź do nas, a zapewniamy, że nasza krawcowa zrobi co w jej mocy, aby to naprawić.

Oferujemy skrócenia, zwężenia, przeróbki zamka na wiązanie, doszycie ramiączek, koronek.

Jednak każdy wie, że nie ma cudów i nie zawsze da się cofnąć czas, dlatego jeśli szukasz oryginalnej, bajkowej sukni, której jakość nie zawiedzie i zdecydowanie jest warta swojej ceny, nasz salon jest dla Ciebie!

 

 

*źródło zdjęć: http://joemonster.org/art/30756

Dodaj komentarz