ul. Świętojańska 10 |Bydgoszcz |telefon: 52 349 51 09 |e-mail: kontakt@suknie.bydgoszcz.pl
Porady ślubne

Co będzie modne w nowym sezonie? Trendy ślubne

Planujecie w 2019 roku wesele i szukacie odpowiedniej sukni? Przejrzałyśmy zdjęcia z nowych kolekcji najważniejszych projektantów i wybrałyśmy najpiękniejsze modele, które sprawią, że każda z Was w tym dniu będzie wyglądać wyjątkowo.
Wszystkie modele są dostępne w naszym salonie do przymierzenia. Już dzisiaj umów wizytę w naszym salonie ’EMILY’ i przekonaj w jakim modelu będziesz wyglądała zjawiskowo.

1. Kwiaty i falbany

W 2019 roku modne będą także florystyczne motywy – drobne kwiaty 3d, organiczne hafty i laserowo wycinane róże. Oprócz nich projektanci lansują także romantyczne falbany oraz tiul na spódnicach układany warstwowo jak kolejne piętra ślubnego tortu.

DSC_6686

Oksana Mukha – Illaria

2. Prostota i minimalizm

Już od kilku sezonów obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania sukniami ślubnymi o prostych krojach i pozbawionymi zbędnych ozdobników, jednak to na sezon 2019 prognozujemy pełny rozkwit tego trendu. Proste formy, gładkie szwy i szczypta inspiracji rodem z lat 90 sprawią, że niejedna przyszłoroczna Panna Młoda do ołtarza pójdzie właśnie w takiej kreacji.

Zala-1
Zala-2

Herm’s Country – Zala

3.Powrót sukni w stylu księżniczki

Inspiracje kreacjami w stylu królewskim mają bardzo mocny wpływ na nadchodzący sezon ślubny. Zaginione i niemalże zapomniane przez kilka ostatnich sezonów suknie w stylu księżniczki wracają do łask nie tylko pośród projektantów mody ślubnej, ale i Panien Młodych, które coraz częściej odchodzą od lekkich i zwiewnych kreacji na rzecz typowej sukni balowej. Prognozujemy, że rok 2019 będzie rozkwitem i wielkim powrotem sukni w stylu księżniczki również i w Polsce, a czy mamy słuszność? Przekonamy się już niedługo.

K Veronica

Desea Bridal – Veronica

K Kornelia

Desea Bridal – Kornelia

Melinda (1)

Dominiss – Melinda

4. Suknie w kolorze różu i beżu

Bądźmy szczere – naprawdę niewiele kobiet wygląda dobrze w klasycznej bieli, większość Panien Młodych decyduje się na przełamaną biel w odcieniu kości słoniowej, ecru czy śmietanki, a także, coraz częściej wybiera niestandardowe kolory. W poprzednich sezonach pojawiały się pudrowe róże, delikatne karmele i odcienie nude, a co przyniesie rok 2019? Wciąż modne będą delikatne odcienie zbliżone do barwy skóry oraz bladego różu, jednak pojawią się także nieco spopielone beże.

1907

Imperial – 1900

1122

Oksana Mukha – Dolce

Veronica 1061

Oksana Mukha – Veronica

5.Głęboki dekolt w kształcie litery „V”

odny od kilku sezonów trend pokazywania dekoltu, jak i pleców wciąż nie odchodzi do lamusa. Pozostajemy przy kształcie „V”, który przepięknie wydłuża i wyszczupla sylwetkę. Idealny dla Panien Młodych z mniejszym biustem, mimo głębokiego wycięcia jest bardzo kobiecy, a jednocześnie nie jest wulgarny.

NURIA1
NURIA3

Margarett – Nuria

Nilay 4173

Monica Loretti

https://www.abcslubu.pl/panna-mloda/suknie-slubne/6260/trendy-slubne-2019-przeglad-sukni-slubnych
https://www.elle.pl/slub/artykul/suknie-slubne-2019-trendy